mintty - en to hr translation catalogue (240 entries)

en: (Default)
hr: (Standardno)

en: (OEM codepage)
hr: (Kodna stranica proizvođača)

en: (ANSI codepage)
hr: (ANSI kodna stranica)

en: There are no available terminals
hr: Nema dostupnih terminala

en: Error: Could not open log file
hr: Greška: Nije bilo moguće otvoriti datoteku zapisa

en: Error: Could not fork child process
hr: Greška: Nije bilo moguće napraviti kopiju podređenog procesa

en: DLL rebasing may be required; see 'rebaseall / rebase --help'
hr: Možda će biti potrebno premjesiti DLL; pogledaj „rebaseall / rebase --help”

note: __ %1$s: client command (e.g. shell) to be run; %2$s: error message
en: Failed to run '%s': %s
hr: Neuspjelo pokretanje „%s”: %s

note: __ %1$s: client command (e.g. shell) terminated, %2$i: exit code
en: %s: Exit %i
hr: %s: Izlaz %i

note: __ default inline notification if ExitWrite=yes
en: TERMINATED
hr: PREKINUTO

en: Error: Could not fork child daemon
hr: Greška: Nije bilo moguće napraviti kopiju podređenog demona

note: __ Options - Text - Emojis - Placement
en: stretch
hr: rastegni

note: __ Options - Text - Emojis - Placement
en: align
hr: poravnaj

note: __ Options - Text - Emojis - Placement
en: middle
hr: sredina

note: __ Options - Text - Emojis - Placement
en: full
hr: potpuno

note: __ %s: unknown option name
en: Ignoring unknown option '%s'
hr: Zanemaruje se nepoznata opcija „%s”

en: Internal error: too many options
hr: Interna greška: previše opcija

en: Internal error: too many options/comments
hr: Interna greška: previše opcija/komentara

note: __ %2$s: option name, %1$s: invalid value report errors only during initialisation
en: Ignoring invalid value '%s' for option '%s'
hr: Zanemaruje se nevaljana vrijednost „%s” za opciju „%s”

note: __ %s: option name
en: Ignoring option '%s' with missing value
hr: Zanemaruje se opcija „%s” s nedostajućom vrijednosti

note: __ %1$s: config file name, %2$s: error message
en: Could not save options to '%s':
    %s.
hr: Nije bilo moguće spremiti opcije u „%s”:
    %s.

en: ◇ None (printing disabled) ◇
hr: ◇ Bez (ispisivanje deaktivirano) ◇

en: ◆ Default printer ◆
hr: ◆ Standardni pisač ◆

note: __ UI language
en: – None –
hr: – Neodređeno –

en: @ Windows language @
hr: @ Jezik Windowsa @

en: * Locale environm. *
hr: * Jezik okruženja *

en: = cfg. Text Locale =
hr: = postavi jezik teksta =

en: simple beep
hr: jednostavni zvučni signal

en: no beep
hr: bez zvučnog signala

en: Default Beep
hr: Standardni zvučni signal

en: Critical Stop
hr: Kritično zaustavljanje

en: Question
hr: Pitanje

en: Exclamation
hr: Upozorenje

en: Asterisk
hr: Važno

en: ◇ None (system sound) ◇
hr: ◇ Bez (zvuk sustava) ◇

note: __ terminal theme / colour scheme __ emojis style
en: ◇ None ◇
hr: ◇ Bez ◇

note: __ indicator of unsaved downloaded colour scheme
en: downloaded / give me a name!
hr: preuzeto / zadaj ime!

en: Could not load web theme
hr: Nije bilo moguće učitati temu

en: Cannot write theme file
hr: Nije moguće zapisati datoteku teme

en: Cannot store theme file
hr: Nije moguće spremiti datoteku teme

note: __ Options - Text:
en: as font
hr: kao font

note: __ Options - Text:
en: as colour
hr: kao boja

en: as font & as colour
hr: kao font & boju

note: __ Dialog button - show About text
en: About...
hr: Informacije …

note: __ Dialog button - save changes
en: Save
hr: Spremi

note: __ Dialog button - cancel
en: Cancel
hr: Odustani

note: __ Dialog button - apply changes
en: Apply
hr: Primijeni

note: __ Dialog button - take notice
en: I see
hr: Vidim

note: __ Dialog button - confirm action
en: OK
hr: U redu

note: __ Options - Looks: treeview label
en: Looks
hr: Izgled

note: __ Options - Looks: panel title
en: Looks in Terminal
hr: Izgled u terminalu

note: __ Options - Looks: section title
en: Colours
hr: Boje

note: __ Options - Looks:
en: &Foreground...
hr: &Prednja …

note: __ Options - Looks:
en: &Background...
hr: &Stražnja …

note: __ Options - Looks:
en: &Cursor...
hr: Po&kazivač …

note: __ Options - Looks:
en: &Theme
hr: &Tema

note: __ Options - Looks: store colour scheme
en: Store
hr: Spremi

note: __ Options - Looks: section title
en: Transparency
hr: Prozirnost

note: __ Options - Looks: transparency __ Options - Keys: __ Options - Mouse: __ Options - Window:
en: &Off
hr: &Isklj.

note: __ Options - Looks: transparency
en: &Low
hr: &Niska

note: __ Options - Looks: transparency, short form of radio button label "Medium"
en: &Med.
hr: &Srednja

note: __ Options - Looks: transparency
en: &Medium
hr: &Srednja

note: __ Options - Looks: transparency
en: &High
hr: &Visoka

note: __ Options - Looks: transparency
en: Gla&ss
hr: Sta&klo

note: __ Options - Looks: transparency
en: Opa&que when focused
hr: &Neprozirno pri fokusu

note: __ Options - Looks: transparency
en: Blu&r
hr: &Zamuti

note: __ Options - Looks: section title
en: Cursor
hr: Pokazivač

note: __ Options - Looks: cursor type
en: Li&ne
hr: &Crta

note: __ Options - Looks: cursor type
en: Bloc&k
hr: Pravo&kutnik

note: __ Options - Looks: cursor type
en: &Underscore
hr: &Podvlaka

note: __ Options - Looks: cursor feature
en: Blinkin&g
hr: &Treperenje

note: __ Options - Text: treeview label
en: Text
hr: Tekst

note: __ Options - Text: panel title
en: Text and Font properties
hr: Svojstva teksta i fonta

note: __ Options - Text: __ Font chooser:
en: Font st&yle:
hr: St&il fonta:

note: __ Font chooser:
en: &Size:
hr: &Veličina:

note: __ Options - Text:
en: Sho&w bold as font
hr: Pri&kaži podebljano kao font

note: __ Options - Text:
en: Show &bold as colour
hr: Prikaži pode&bljano kao boju

note: __ Options - Text:
en: Show bold
hr: Prikaži podebljano

note: __ Options - Text:
en: &Allow blinking
hr: Dozvoli &treperenje

note: __ Options - Text:
en: Font smoothing
hr: Zaglađivanje fonta

note: __ Options - Text:
en: &Default
hr: &Standardno

note: __ Options - Text: __ Options - Window: scrollbar
en: &None
hr: &Bez

note: __ Options - Text:
en: &Partial
hr: &Djelomično

note: __ Options - Text:
en: &Full
hr: &Potpuno

en: &Locale
hr: &Jezik

en: &Character set
hr: &Skup znakova

note: __ Options - Text - Emojis: __ Options - Text:
en: Emojis
hr: Emoji znakovi

note: __ Options - Text - Emojis:
en: Style
hr: Stil

note: __ Options - Text - Emojis:
en: Placement
hr: Smještaj

note: __ Options - Keys: treeview label
en: Keys
hr: Tipke

note: __ Options - Keys: panel title
en: Keyboard features
hr: Funkcije tipki

note: __ Options - Keys:
en: &Backarrow sends ^H
hr: &Pozadine šalje ^H

note: __ Options - Keys:
en: &Delete sends DEL
hr: &Brisanje šalje DEL

note: __ Options - Keys:
en: Ctrl+LeftAlt is Alt&Gr
hr: Ctrl+LijeviAlt je Alt&Gr

note: __ Options - Keys:
en: AltGr is also Alt
hr: AltGr je također Alt

note: __ Options - Keys: section title
en: Shortcuts
hr: Prečaci

note: __ Options - Keys:
en: Cop&y and Paste (Ctrl/Shift+Ins)
hr: &Kopiraj i umetni (Ctrl/Shift+umetni)

note: __ Options - Keys:
en: &Menu and Full Screen (Alt+Space/Enter)
hr: &Izbornik i cjeloekranski prikaz (Alt+razmaknica/Enter)

note: __ Options - Keys:
en: &Switch window (Ctrl+[Shift+]Tab)
hr: &Mijenjanje prozora (Ctrl+[Shift+]Tab)

note: __ Options - Keys:
en: &Zoom (Ctrl+plus/minus/zero)
hr: &Zumiranje (Ctrl+plus/minus/nula)

note: __ Options - Keys:
en: &Alt+Fn shortcuts
hr: &Alt+Fn prečaci

note: __ Options - Keys:
en: &Ctrl+Shift+letter shortcuts
hr: &Ctrl+Shift+slovo prečaci

note: __ Options - Keys: section title
en: Compose key
hr: Modifikator

note: __ Options - Mouse: treeview label
en: Mouse
hr: Miš

note: __ Options - Mouse: panel title
en: Mouse functions
hr: Funkcije miša

note: __ Options - Mouse: __ Options - Selection:
en: Cop&y on select
hr: &Kopiraj pri odabiru

note: __ Options - Mouse: __ Options - Selection: __ Context menu:
en: Copy with TABs
hr: Kopiraj &TABs

note: __ Options - Mouse: __ Options - Selection:
en: Copy as &rich text
hr: Kopi&raj kao formatirani tekst

note: __ Options - Mouse: __ Options - Selection:
en: Copy as &HTML
hr: Kopiraj kao &HTML

note: __ Options - Mouse:
en: Clic&ks place command line cursor
hr: &Pritiskanje miša postavlja kursor u naredbenom retku

note: __ Options - Mouse: section title
en: Click actions
hr: Radnje pritiskom miša

note: __ Options - Mouse:
en: Right mouse button
hr: Desna tipka miša

note: __ Options - Mouse:
en: &Paste
hr: &Umetni

note: __ Options - Mouse:
en: E&xtend
hr: &Proširi

note: __ Options - Mouse:
en: &Menu
hr: &Izbornik

note: __ Options - Mouse:
en: Middle mouse button
hr: Srednja tipka miša

note: __ Options - Mouse:
en: &Nothing
hr: &Ništa

note: __ Options - Mouse: section title
en: Application mouse mode
hr: Modus miša u programu

note: __ Options - Mouse:
en: Default click target
hr: Standardni cilj pritiskanja miša

note: __ Options - Mouse: application mouse mode click target
en: &Window
hr: Pro&zor

note: __ Options - Mouse: application mouse mode click target
en: &Application
hr: &Program

note: __ Options - Mouse:
en: Modifier for overriding default
hr: Modifikator za zaobilaženje standarda

note: __ Options - Selection: treeview label
en: Selection
hr: Odabir

note: __ Options - Selection: panel title
en: Selection and clipboard
hr: Odabir i međuspremnik

note: __ Options - Selection:
en: Clear selection on input
hr: Ukloni odabir pri unosu

note: __ Options - Selection: section title
en: Clipboard
hr: Međuspremnik

note: __ Options - Selection:
en: Trim space from selection
hr: Ukloni razmak iz odabira

note: __ Options - Selection:
en: Allow setting selection
hr: Dozvoli postavljanje odabira

note: __ Options - Selection: section title __ Options - Window: treeview label
en: Window
hr: Prozor

note: __ Options - Selection:
en: Show size while selecting (0..12)
hr: Prikaži veličinu tijekom označavanja (0 … 12)

note: __ Options - Selection:
en: Suspend output while selecting
hr: Odgodi rezultat tijekom označavanja

note: __ Options - Window: panel title
en: Window properties
hr: Svojstva prozora

note: __ Options - Window: section title
en: Default size
hr: Standardna veličina

note: __ Options - Window:
en: Colu&mns
hr: &Stupaca

note: __ Options - Window:
en: Ro&ws
hr: &Redaka

note: __ Options - Window:
en: C&urrent size
hr: Trenutačna veličina

note: __ Options - Window:
en: Re&wrap on resize
hr: Prelomi pri promjeni veličine

note: __ Options - Window:
en: Scroll&back lines
hr: Redaka za klizanje unatrag

note: __ Options - Window:
en: Scrollbar
hr: Traka klizača

note: __ Options - Window: scrollbar
en: &Left
hr: &Lijevo

note: __ Options - Window: scrollbar
en: &Right
hr: &Desno

note: __ Options - Window:
en: Modifier for scrolling
hr: Modifikator za klizanje

note: __ Options - Window:
en: &PgUp and PgDn scroll without modifier
hr: &PgUp↑ i PgDn↓ pomicanje bez modifikatora

note: __ Options - Window: section title
en: UI language
hr: Jezik sučelja

note: __ Options - Terminal: panel title
en: Terminal features
hr: Funkcije terminala

note: __ Options - Terminal:
en: &Type
hr: &Vrsta

note: __ Options - Terminal:
en: &Answerback
hr: &Odgovor

note: __ Options - Terminal: section title
en: Bell
hr: Zvono

note: __ Options - Terminal: bell
en: ► &Play
hr: ► &Sviraj

note: __ Options - Terminal: bell
en: &Wave
hr: &Zvuk

note: __ Options - Terminal: bell
en: &Flash
hr: &Zabljesni

note: __ Options - Terminal: bell
en: &Highlight in taskbar
hr: &Istakni u programskoj traci

note: __ Options - Terminal: bell
en: &Popup
hr: &Skočni prozor

note: __ Options - Terminal: section title
en: Printer
hr: Pisač

note: __ Options - Terminal:
en: Prompt about running processes on &close
hr: Upozori o aktivnim procesima pri &zatvaranju

en: [Printing...]
hr: [Ispisivanje …]

note: __ Options - Text: font chooser activation button
en: &Select...
hr: &Odaberi …

note: __ Font chooser: button
en: &Apply
hr: &Primjeni

note: __ Font chooser:
en: Sample
hr: Primjer

note: __ Font chooser: text sample ("AaBbYyZz" by default)
en: Ferqœm’4€
hr: Hamburgefonštiv;046

note: __ Font chooser: this field is only shown with FontMenu=1
en: Sc&ript:
hr: Pi&smo:

note: __ Font chooser: this field is only shown with FontMenu=1
en: <A>Show more fonts</A>
hr: <A>Prikaži više fontova</A>

note: __ Colour chooser: title bar label
en: Colour
hr: Boja

note: __ Colour chooser:
en: B&asic colours:
hr: &Osnovne boje:

note: __ Colour chooser:
en: &Custom colours:
hr: &Prilagođene boje:

note: __ Colour chooser:
en: De&fine Custom Colours >>
hr: Odredi prilagođene &boje: >>

note: __ Colour chooser:
en: Colour
hr: Boja

note: __ Colour chooser:
en: |S&olid
hr: |P&una

note: __ Colour chooser:
en: &Hue:
hr: &Nijansa:

note: __ Colour chooser:
en: &Sat:
hr: &Zasić.:

note: __ Colour chooser:
en: &Lum:
hr: &Osvijet.:

note: __ Colour chooser:
en: &Red:
hr: &Crvena:

note: __ Colour chooser:
en: &Green:
hr: &Zelena:

note: __ Colour chooser:
en: &Blue:
hr: &Plava:

note: __ Colour chooser:
en: A&dd to Custom Colours
hr: Do&daj u prilagođene boje

note: __ Options: dialog title
en: Options
hr: Opcije

note: __ Options: dialog title: "mintty <release> available (for download)"
en: available
hr: dostupno

note: __ Options: dialog width scale factor (80...200)
en: 100
hr: 130

en: Error
hr: Greška

note: __ Context menu, session switcher ("virtual tabs") menu label
en: Session switcher
hr: Prekidač sesije

note: __ Context menu, session launcher ("virtual tabs") menu label
en: Session launcher
hr: Pokretač sesije

note: __ System menu:
en: &Restore
hr: &Vrati izvorno stanje

note: __ System menu:
en: &Move
hr: &Premjesti

note: __ System menu:
en: &Size
hr: &Veličina

note: __ System menu:
en: Mi&nimize
hr: Mi&nimiraj

note: __ System menu:
en: Ma&ximize
hr: Ma&ksimiraj

note: __ System menu:
en: &Close
hr: &Zatvori

note: __ System menu:
en: New &Window
hr: Novi Pro&zor

note: __ System menu:
en: New &Tab
hr: Nova kartica

note: __ Context menu:
en: &Copy
hr: &Kopiraj

note: __ Context menu:
en: &Paste
hr: &Umetni

note: __ Context menu:
en: Copy → Paste
hr: Kopiraj → Umetni

note: __ Context menu:
en: S&earch
hr: &Traži

note: __ Context menu:
en: &Log to File
hr: Spremi log-zapise u datoteku

note: __ Context menu:
en: Character &Info
hr: &Podaci znaka

note: __ Context menu:
en: VT220 Keyboard
hr: Tipkovnica VT220

note: __ Context menu:
en: &Reset
hr: &Vrati na izvorno

note: __ Context menu:
en: &Default Size
hr: &Standardna veličina

note: __ Context menu:
en: Scroll&bar
hr: Traka &klizača

note: __ Context menu:
en: &Full Screen
hr: &Cjeloekranski prikaz

note: __ Context menu:
en: Flip &Screen
hr: Preokreni &ekran

note: __ System menu:
en: Copy &Title
hr: Kopiraj &naslov

note: __ System menu: __ Context menu:
en: &Options...
hr: &Opcije …

note: __ Context menu:
en: Ope&n
hr: O&tvori

note: __ Context menu:
en: Copy as text
hr: Kopiraj kao tekst

note: __ Context menu:
en: Copy as RTF
hr: Kopiraj kao RTF

note: __ Context menu:
en: Copy as HTML text
hr: Kopiraj kao HTML tekst

note: __ Context menu:
en: Copy as HTML
hr: Kopiraj kao HTML

note: __ Context menu:
en: Copy as HTML full
hr: Kopiraj kao HTML kompletno

note: __ Context menu:
en: Select &All
hr: Odaberi &sve

note: __ Context menu:
en: Save as &Image
hr: Spremi kao kép

note: __ Context menu: write terminal window contents as HTML file
en: HTML Screen Dump
hr: Spremi sadržaj u HTML

note: __ Context menu: clear scrollback buffer (lines scrolled off the window)
en: Clear Scrollback
hr: Izbriši prijašnje retke

note: __ Context menu: generate a TTY BRK condition (tty line interrupt)
en: Send Break
hr: Pošalji prekid retka

note: __ Context menu, user commands
en: User commands
hr: Korisničke naredbe

en: Processes are running in session:
hr: U sesiji se izvode procesi:

en: Close anyway?
hr: Svejedno zatvoriti?

en: Reset terminal?
hr: Vrati terminal?

en: Try '--help' for more information
hr: Koristi „--help” za daljnje informacije

en: Could not load icon
hr: Nije bilo moguće učitati ikonu

en: Usage:
hr: Upotreba:

en: [OPTION]... [ PROGRAM [ARG]... | - ]
hr: [OPCIJA]… [ PROGRAM [PARAMETAR]… | - ]

note: __ help text (output of -H / --help), after initial line ("synopsis")
en: Start a new terminal session running the specified program or the user's shell.
    If a dash is given instead of a program, invoke the shell as a login shell.
    
    Options:
      -c, --config FILE     Load specified config file (cf. -C or -o ThemeFile)
      -e, --exec ...        Treat remaining arguments as the command to execute
      -h, --hold never|start|error|always  Keep window open after command finishes
      -p, --position X,Y    Open window at specified coordinates
      -p, --position center|left|right|top|bottom  Open window at special position
      -p, --position @N     Open window on monitor N
      -s, --size COLS,ROWS  Set screen size in characters (also COLSxROWS)
      -s, --size maxwidth|maxheight  Set max screen size in given dimension
      -t, --title TITLE     Set window title (default: the invoked command) (cf. -T)
      -w, --window normal|min|max|full|hide  Set initial window state
      -i, --icon FILE[,IX]  Load window icon from file, optionally with index
      -l, --log FILE|-      Log output to file or stdout
          --nobidi|--nortl  Disable bidi (right-to-left support)
      -o, --option OPT=VAL  Set/Override config file option with given value
      -B, --Border frame|void  Use thin/no window border
      -R, --Report s|o      Report window position (short/long) after exit
          --nopin           Make this instance not pinnable to taskbar
      -D, --daemon          Start new instance with Windows shortcut key
      -H, --help            Display help and exit
      -V, --version         Print version information and exit
    See manual page for further command line options and configuration.
hr: Započni novu sesiju terminala pokretanjem navedenog programa ili korisničke ljuske.
    Ako je umjesto programa upisana crtica, pokreni ljusku kao ljusku za prijavu.
    
    Opcije:
      -c, --config DATOTEKA     Učitava navedenu konfiguracijsku datoteku (usp. -C ili -o ThemeFile)
      -e, --exec ...            Preostali argumenti se uzimaju kao naredba koja se mora izvršiti
      -h, --hold never|start|error|always  Ostavlja prozor otvorenim nakon završetka naredbe
      -p, --position X,Y        Otvara prozor na zadanim koordinatama
      -p, --position center|left|right|top|bottom  Otvara prozor na posebnom položaju
      -p, --position @N         Otvara prozor na monitoru N
      -s, --size STUPCI,REDCI   Postavlja veličinu ekrana brojem znakova (također STUPCIxREDCI)
      -s, --size maxwidth|maxheight  Postavlja maksimalnu veličinu ekrana u zadanim veličinama
      -t, --title NASLOV        Postavlja naslov prozora (standardno: pozvana naredba) (usp. -T)
      -w, --window normal|min|max|full|hide  Postavlja početno stanje prozora
      -i, --icon DATOTEKA[,IX]  Učitava ikonu prozora iz datoteke, opcionalno s indeksom
      -l, --log DATOTEKA|-      Zapisuje rezultat u datoteku ili standardni izlaz
          --nobidi|--nortl      Deaktivira bidi (podrška za pisanje zdesna na lijevo)
      -o, --option OPT=VAL      Opcija za postavljanje/poništavanje konfiguracijske datoteke zadanom vrijednošću
      -B, --Border frame|void   Prikazuje prozore s tankim okvirom, tj. bez okvira
      -R, --Report s|o          Izvještaj o položaju prozora (kratki/dugački) nakon izlaska
          --nopin               Onemogućuje kvačenje instance u programskoj traci
      -D, --daemon              Pokretanje nove instance pomoću tipkovničkog prečaca Windowsa
      -H, --pomoć               Prikazuje pomoć i izlazi
      -V, --verzija             Ispisuje podatke o verziji i izlazi
    Pogledaj priručnik za dodatne opcije u naredbenom retku i konfiguraciju.

en: WSL distribution '%s' not found
hr: WSL distribucija „%s” nije pronađena

en: Duplicate option '%s'
hr: Dupliciraj opciju „%s”

en: Unknown option '%s'
hr: Nepoznata opcija „%s”

en: Option '%s' requires an argument
hr: Opcija „%s” zahtijeva argument

en: Syntax error in position argument '%s'
hr: Greška u sintaksi za argument položaja „%s”

en: Syntax error in size argument '%s'
hr: Greška u sintaksi za argument veličine „%s”

en: Syntax error in geometry argument '%s'
hr: Greška u sintaksi za argument geometrije „%s”

en: Mintty could not detach from caller, starting anyway
hr: Mintty se nije mogao odvojiti od pozivatelja, svejedno se pokreče

en: Using default title due to invalid characters in program name
hr: Koristi se standardni naslov, jer ime programa sadrži nevaljane znakove

note: __ Options - Text: font properties information: "Leading": total line padding (see option RowSpacing), Bold/Underline modes (font or manual, see options BoldAsFont/UnderlineManual/UnderlineColour)
en: Leading: %d, Bold: %s, Underline: %s
hr: Prored: %d, Podebljano: %s, Podcrtano: %s

note: __ Options - Text: font properties: value affected by option
en: manual
hr: ručno

en: Font not found, using system substitute
hr: Font nije pronađen, koristi se zamjenski font sustava

en: Font has limited support for character ranges
hr: Font sadrži ograničen raspon znakova

en: Font installation corrupt, using system substitute
hr: Neispravno intaliran font, koristi se zamjenski font sustava

en: Font does not support system locale
hr: Font ne podržava jezik sustava

en: There is no warranty, to the extent permitted by law.
hr: Ne postoji jamstvo, u mjeri u kojoj je zakonom dopušteno.

note: __ %s: WEBSITE (URL)
en: Please report bugs or request enhancements through the issue tracker on the mintty project page located at
    %s.
    See also the Wiki there for further hints, thanks and credits.
hr: Prijavi greške ili zatraži poboljšanja putem sustava za praćenje problema na stranici projekta Mintty:
    %s.
    Pogledaj i Wiki-stranicu za daljnje savjete, zahvale i zasluge.
